Zobacz atrakcje w okolicy:
Pomnik Turystki w KołobrzeguPlac Ratuszowy w KołobrzeguBaszta Lontowa w KołobrzeguMałe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimMoKa Apartamenty Sianożęty - Perła Mórz - Sianożęty
Łatwa i szybka rezerwacja noclegów w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje różnorodne miejsca noclegowe, od urokliwych dworów i dworków, po nowoczesne hotele w popularnych miejscowościach turystycznych. Planujesz romantyczny weekend we dwoje, rodzinne wakacje czy wyjazd biznesowy? Zarezerwuj idealne miejsce na pobyt. Możesz sprawdzić noclegi, opinie gości oraz rezerwować online. Oferujemy również możliwość wynajmu samochodów i zakup biletów do najważniejszych atrakcji w Polsce. Rezerwuj wakacje!
MoKa Apartamenty Sianożęty - Perła Mórz
Sianożęty Lotnicza 1L 35 apartamenty - mieszkania
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt MoKa Apartamenty Sianożęty - Perła Mórz położony jest w miejscowości Sianożęty w regionie zachodniopomorskie i oferuje balkon. Obiekt zapewnia prywatny basen oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu MoKa Apartamenty Sianożęty - Perła Mórz obejmuje kryty basen, saunę i wannę z hydromasażem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 13 km, PKP Kołobrzeg – 14 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a private pool and a sauna. This apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with ancourtyard view, this apartment also features a seating area and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
Kryty basen (czynny przez cały rok)
Kryty basen
Winda
Sauna
Możliwe wystawienie faktury
Parking
Mały basen
Ogrzewanie
Bezpłatny parking
Zjeżdżalnia wodna
Basen z podgrzewaną wodą
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Basen
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pakiet spa / wellness
Prywatny parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Basen
Zwierzęta domowe są akceptowane
Pokoje dla niepalących
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Meble ogrodowe
Dostęp za pomocą kluczy
Parking w garażu
Całkowity zakaz palenia
Parking na miejscu













