Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguKapitański Mostek dobra lokalizacja - Kołobrzeg
Łatwa i szybka rezerwacja noclegów w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje różnorodne miejsca noclegowe, od urokliwych dworów i dworków, po nowoczesne hotele w popularnych miejscowościach turystycznych. Planujesz romantyczny weekend we dwoje, rodzinne wakacje czy wyjazd biznesowy? Zarezerwuj idealne miejsce na pobyt. Możesz sprawdzić noclegi, opinie gości oraz rezerwować online. Oferujemy również możliwość wynajmu samochodów i zakup biletów do najważniejszych atrakcji w Polsce. Rezerwuj wakacje!
Kapitański Mostek dobra lokalizacja
Kołobrzeg Polska 7A/12 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
WiFi
Parking
Rozmawiamy
Obiekt Kapitański Mostek dobra lokalizacja oferuje prywatną plażę, taras i bar. Usytuowany jest on w centrum miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,8 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
W pobliżu obiektu Kapitański Mostek dobra lokalizacja znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, PKP Kołobrzeg i Muzeum Oręża Polskiego. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 90 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Ten apartament mieści sypialnię, łazienkę i aneks kuchenny. W aneksie kuchennym można przygotowywać posiłki i przechowywać żywność. Udogodnienia w tym ogrzewanym apartamencie z balkonem obejmują pralkę i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wi-Fi
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
bezpłatne Wi-Fi
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
parking na miejscu
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
parking
całkowity zakaz palenia
bar
ogrzewanie
plaża
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
dostęp do Internetu
pokoje rodzinne
czujnik dymu
kawiarnia na miejscu
pokoje dla niepalących
pokoje dźwiękoszczelne
winda
prywatny parking
prywatna plaża
taras